Dorsis

Skryté zárubně naplňují moderní trendy bydlení uplatněním výjimečných materiálů. Naše zárubně jsou šité na míru všem podmínkám, od rodinného bydlení po veřejný prostor a doporučují je přední světoví architekti a designéři.
Dorsis
Dorsis přidal(a) 3 nové fotky.Pátek, Srpen 3rd, 2018 at 2:28am
Hliníkové příčky Digero jsou v rámci dělení prostoru velmi atraktivním řešením. Sklo Satinato zachovává intimitu, ale zároveň propouští dostatek světla. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s designově dokonalými pivotovými dveřmi Axon. Detailní informace o produktedch Dorsis najdete na našich webových stránkách.
Dorsis
Dorsis přidal(a) 4 nové fotky.Úterý, Červen 19th, 2018 at 5:42am
V pátek 1.června vyrazil tým Dorsis na cyklovýlet. Po najetých 72 kilometrech našli znavení sportovci a sportovkyně odpočinek ve vinařství Šoman v Dolních Dunajovicích. Během návštěvy výrobny ocenili odborníci na dveře kvalitu dřevěných sudů a posléze i kvalitu vína, které v sudech uzrálo.
Denisa Dimitri
Denisa DimitriČtvrtek, Červen 14th, 2018 at 1:47am
Dorsis
Dorsis
Dorsis přidal(a) 4 nové fotky.Pátek, Duben 20th, 2018 at 11:55pm
Od 11. oo 15. 4. jsme se zúčastnili největšího stavebního veletrhu v Budapešti jako spoluvystavovatel na stánku Agentury na podporu obchodu CzechTrade. Na stánku jsme měli tu čest se potkat s ředitelem CzechTrade Budapešť panem Tiborem Bialem a velvyslancem České Republiky v Maďarsku panem Jurajem Chmielem. 🙂
Dorsis
Dorsis přidal(a) 8 nových fotek.Pondělí, Únor 19th, 2018 at 6:37am
Už na začátku března otevíráme nové prostory našeho showroomu v Brně! Současně zde představíme naše dveře se skrytými zárubněmi v různých dekorech a designech a také pivotové dveře AXON, rámové celoskleněné příčky DIGERO i další nové produkty. (y)
Dorsis
Dorsis přidal(a) 3 nové fotky.Pátek, Únor 9th, 2018 at 8:21pm
Čistota a minimalismus v interiéru si žádají skrytou soklovou lištu. Více na našich stránkách: http://dorsis.cz/skryta-soklova-lista-dorsis/. (y)