HLINÍKOVÉ A OCELOVÉ RÁMOVÉ DĚLÍCÍ STĚNY V OTEVÍRAVÉM I FIXNÍM PROVEDENÍ

Hliníkové a ocelové rámové příčky Digero jsou designovým a inovativním řešením pro dělení prostoru. Jedná se o bezpečnostní kalené sklo o síle 8 mm osazené v hliníkovém nebo ocelovém rámu. Celý koncept vychází a je inspirován industriální architekturou. Provedení dělící příčky je variabilní. To pro to, že jsou skleněná pole dělena individuálně. Konstrukce umožňuje výšku až 3000 mm a příčka může být jak fixní, tak otevíravá.

HLINÍKOVÉ PŘÍČKY VE ŠKÁLE RAL ČI ELOXOVANÉM PROVEDENÍ

OTEVÍRAVÉ I FIXNÍ PROVEDENÍ PŘÍČEK

DESIGNOVÉ A INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

INDIVIDUÁLNÍ DĚLENÍ SKLENĚNÝCH POLÍ

VÝŠKA PŘÍČKY AŽ 3 000 MM

Rámové dělící příčky Digero společnosti Dorsis jsou ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu za účelem vytvoření bezchybného produktu, který oživí jakýkoli interiér. Bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu a pro vytvoření industriálního vzhledu je rozděleno hliníkovými lištami na jednotlivá pole. Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla. Skleněné dveřní křídlo může být jak otevíravé, tak posuvné, a lze na něj aplikovat hliníkovou mřížku. Rámové příčky Digero lze kombinovat také s pivotovými dveřmi Axon. Pokud dělený prostor vyžaduje intimní atmosféru či hodně soukromí, lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato.

Industriální dělící příčky rozjasní interiér nejen svým vzhledem, ale i schopností propouštět světlo.

Jedním z trendů současné architektury a interiérového designu je industriální styl. Komplexně vyžaduje hodně odvahy, neboť odhaluje to, co jiné styly skrývají pod povrchem. Jde o dosažení syrového, ostrého vzhledu za pomoci nejen architektonických principů, ale i interiérových doplňků, od dělících příček přes svítidla, produktový design až k nejmenším detailům. Principem industriálního stylu je přeměna konstrukčních prvků na objekty. Ty vytváří vzhled, který se jeví jako nedokončený, avšak je komplexní, soudržný a elegantní.
Výhodou současných trendů je možnost jejich kombinování za účelem vytvoření originálního a neotřelého vzhledu. Prvky industriálního stylu mohou chytře oživit i minimalisticky laděný interiér.

Ať už se jedná o dveře se skrytou zárubní, posuvné dveře, pivotové dveře či industriální dělící příčky, pro-
dukty Dorsis jsou vždy dokonalám doplňkem interiéru a kvalita jejich zpracování Vám sebere dech.

Fixní dělící příčka DIGERO

Hliníková otevíravá příčka DIGERO

ocelové a hliníkové dělící stěny DIGERO

Ocelová otevíravá příčka DIGERO

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 mm v hliníkovém nebo ocelovém rámu.

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 nebo 10 mm v hliníkovém rámu s využitím pantů DORMA

Bezpečnostní kalené sklo o síle 8 nebo 10 mm v hliníkovém rámu s využitím seřiditelných 3D pantů